O nás

Jsme jediný bazar svého druhu v ČR a SR! Bazar pouze luxusních klasických retro kočárků. Prodej Inglesina classica, Silver cross, Souplex, Streng, Marmet a dalších.

Zaručujeme originalitu a exkluzivitu nabízených kočárků. Ve většině případů se jedná o kočárky po jednom miminku. Perfektně odpružené - lze použít v jakémkoli terénu! Tyto kočárky mají největší korbičku na trhu - od 81cm do 90cm. V zimě je jízda sněhem díky úzkým a vysokým kolům bezproblémová a velmi snadná. Všechny podvozky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního chromu, který se stále na slunci třpytí.

Většina těchto luxusních kočárků byla dovezena z Velké Británie, Německa, Itálie, Francie a USA! Ceny dle typu, kolekce, stavu. U kočárků Souplex, Silver cross a Streng, garantujeme exkluzivitu a jedinečnost v ČR! Tyto kusy najdete pouze v našem obchodě.

Jste-li milovníky klasických kočárků, nostalgie, máte-li rádi kvalitní a originální věci, pak právě tyto kočárky čekají na Vaši prohlídku. Nacházíme se na Praze 8. Nejedná se o obchod s pevnou otevírací dobou! Prohlídkovou místnost - showroom, je možné navštívit ihned po telefonickém či e-mailovém kontaktu. Od pondělí do neděle!

Všechny kočárky jsou voňavé, vše hygienicky čisté a připraveno pro novorozeňátka.Tyto kočárky neztrácejí na hodnotě, ba naopak. U některých kusů se může jednat i o dobrou investici. Možné také používat jako luxusní dekoraci pro realistické panenky Reborn. Každý z kočárků je možné poslat kamkoliv po ČR či SR na dobírku!

Po domluvě i možnost výkupu.

Vítáme Vás!Kočárky